Firuzköy mahallesi ülker cad. Avcılar/İSTANBUL
trende

Kanal Açma

30.04.2019
475

Tıkalı kanal açma veya gider kanalı açma hizmeti sunan firmamız, kanalın(pimaş boruların) boyuna ve enine göre profesyonel son teknoloji cihazlar kullanarak tıkalı olan kanalizasyon hattınızı çok kısa sürede açmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında da kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş, logar, kanalizasyon kanallarını robot cihazlarla kırmadan açar.

Ne Tür Kanalları Açıyoruz ?

  • Tıkalı olan kanalizasyon gider hattını açıyoruz
  • Tuvalet gider borularınızı kırmadan dökmeden açıyoruz
  • Lavabo pimaş borularını profesyonel cihazlar ile açıyoruz
  • Bulaşık ve çamaşır makinesi giderlerini açıyoruz
  • Bina dışında ki veya içinde ki logarları tespit ediyor ve açıyoruz
  • Banyo giderlerini, yer süzgecinden gelen kokuları tespit ediyoruz

Kanallar Neden Tıkanır ?

  • Mutfak lavabo kanalları yemek artıkları ve atık yağlardan dolayı tıkanmaktadır.
  • Tuvalet giderlerine atılan erimeyen peçete, mendil ve yabancı cisimler yüzünden tıkanmaktadır
  • Bu durum pimaşlar da ise, kireçlenme, kanalizasyona atılan atıklardan ve su içinde bulunan tortular sebebiyle tıkanmaktadır
  • Logar tıkanıklığının birçok sebebi vardır ancak en önemli olanı, bina daki tuvaletlerden, yer süzgeçlerinden atılan suda çözünmeyen irili ufaklı maddelerden kaynaklanmaktadır bu durumu kanal açma işlemi ile kolaylıkla çözebilirsiniz.

Kanal Açma Peki Tıkanıklığı Nasıl Açarız ?

Kanal Açma işleminde ilk olarak yapmamız gereken kanalın nerede tıkandığını tespit etmektir, kanal nasıl tıkandı, tıkayan cisimler nelerdir, tesisat yani kanalizasyon hattı kurgulanırken yanlış veya yetersiz malzeme mi kullanıldı, ve son olarak kanalda çökme var mı ? Bu saymış olduklarımız sırayla bilinmelidir ki, tıkalı olan kanalı hatta bütün pimaş boruları açmak için doğru ekipman ve cihaz aparatları kullanılabilsin

Kameralı Görüntüleme Cihazı ile Tıkanıklığı Tespit Etme

Kanaldaki pimaşların içine ucunda kamera bulunan kanal içi görüntüleme cihazları gönderilir. Bu son teknoloji cihaz sayesinde özel görüntüleme ekranı aracılığıyla, kanalın içinde ki tıkanıklığa sebep olan atık cisimleri tespit ederiz ve kanal açma süreci tamamlanır.

Robot Cihazlar ile Pimaşları Kırmadan Dökmeden Açıyoruz

Son teknoloji cihazlarımız ile tıkalı olan kanalları giderleri zarar vemeden açıyoruz. Tuvalet gider kanalları, lavabo boruları, tıkalı olan pimaşlarınızı işinde uzman ekibimizce büyük bir titizlikle açmaktayız.


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Bizi Arayın