Firuzköy mahallesi ülker cad. Avcılar/İSTANBUL
trende

Kanalizasyon Tıkanıklığı

18.03.2019
718

Birçok kişinin istemeyeceği ancak belirli dönemlerde karşılayabileceğiniz sorunlardan biridir, kanalizasyon arıza ve tıkanıklığı. Fakat bu durum sadece bir daireyi ya da iş yerini değil birden fazla iş yeri ve binayı olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bu durum ile karşı karşıya kalındığında kötü kokular ilk olarak ortaya çıkar. Kısa süre içerisinde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek hijyen dışı durumlar ortaya çıkacaktır. Tıkanma yaşandığında öncelikle tuvaletlerin giderlerinde pis su ve atıklar geri teperek ortaya çıkar. Bu gibi durum ile karşılaştığınızda mutlaka alanında uzman ve güvenilir firma seçimi ile bu sorununun üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Tıkalı Bölge Yeni Nesil Cihazlarla Tespit Ediliyor

İleri teknolojik imkanlardan yararlanılarak gerçekleşen tıkalı bölge tespiti ve tıkalı yerin açılması çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Kırmadan banyo gideri açma, tesisat içerisinde gerçekleşen tıkalı bölge tespiti yapmak robot ve kameralı cihazlarla oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kameralı cihaz ve robotlar sayesinde tıkalı bölge tespiti yapılarak kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığı sorununu ortadan kaldırmak günümüzde oldukça kolay hale geldi. Ancak hala teknolojiyi takip etmeyen ikinci sınıf firmalar mevcut olup, siz de bu gibi durumlarla karşılaştığınızda bu durumdan profesyonel firma seçimi ile kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kameralı cihaz kanalizasyon borusuna gönderilerek izleme gerçekleştirilir. Daha sonra ise durum tespiti yapıldıktan sonra açma işlemi başarılı şekilde uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilerek hijyen dışı bu durumdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Kanalizasyon Gider Borularının Tıkanma Nedenleri?

Kullanım amacının dışında kullanıldığında kanalizasyon giderleri ve tesisat giderleri zaman içerisinde tıkanabilir. Bu durum hijyen bakımından ve sağlık bakımından olumsuz etkilere neden olacaktır. Logar temizleme ve kanalizasyon gider borularında temizleme sonrasında çeşitli atıklar ortaya çıkmaktadır. Kanalizasyon giderinin tıkanmasına neden olan faktörlere baktığımızda ortaya çıkan sonuçları şu şekilde göstermek mümkündür.

  • Kanalizasyon tıkanıklığı kullanım hatası nedeni ile ortaya çıkar. tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıt kullanımı bez gibi atıklar atmak zaman içerisinde kanalizasyon giderinin tıkanmasına neden olur.
  • Yemek sonrası yıkanan tabak ve tencerelerde kalan yağların gidere dökülmesi zaman içerisinde tıkanmaya neden olur.
  • Çay poşetlerinin ve yemek artıklarının giderek dökülmesi de kanalizasyon borusunun tıkanmasına neden olacak etkenler arasında yer almaktadır.
  • İş yerlerinde ise çalışanların bilinçsiz şekilde kumaş, poşet gibi gereksiz atıkları gidere atmaları kanalizasyon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır.
  • Birinci sınıf tesisat gider borularının kullanılması oldukça önemli olup, ikinci sınıf malzeme kullanılarak hazırlanan tesisat tıkanmaya ve kaçaklara neden olur.
  • Banyo gideri açma sırasında jilet, ped gibi birçok atık uzmanlar tarafından temizlenen atıklar arasında yer alıyor.

Tüm bu sorunlar kanalizasyon tıkanıklığı ‘na neden olurken, bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bu detaylara dikkat ederek daha bilinçli bir şekilde giderleri tıkamama ya gayret etmeliyiz.

Tıkalı Kanalizasyon Nasıl Açılır?(Kanalizasyon Tıkanıklığı)

Yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz giderlerin zaman içerisinde tıkanması ciddi sorunlara neden olmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işi günümüzde robotlarla kısa sürede giderilmektedir. Kanalizasyon gideri tıkanması birçok soruna neden olacağından kısa sürede çözüme gidilerek sorunun hızlı şekilde ortadan kaldırılması gerekiyor. Kırmadan robotla tuvalet gideri tıkanıklığı açmak hızlı ve oldukça tercih edilen bir yöntem haline geldi. Evinizde ki giderlerin tıkanması sonrasında kırmadan siz de tesisatınızın onarılmasını istiyorsanız; hassas dinleme cihazları ile ve robotlu kameralı cihazlarla bu sorunu en az hasar ile atlatabilirsiniz.

Tuvalet giderindeki tıkanıklığı günümüzde alanında uzman ve profesyonel Tıkanıklık açma İstanbul firmamız, teknolojik cihazlarla kırmadan tıkanıklık tespiti yapmaktadır. Profesyonel bir şekilde soruna müdahale ederek sorunlardan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır?

Tıkalı gider boruları uzmanlarımız tarafından kameralı cihazlarla izlenir, analiz edilir ve sorun tespiti nokta belirlenerek gerçekleşir. Pimaş açma sırasında boru içerisinde ki tıkalı bölge yeni nesil termal kamerayla görüntüleyip tıkanıklığa neden olan cismi belirlenerek kısa sürede temizlenmektedir. Tıkanıklığa neden olan cisme göre farklı teknikler kullanılarak tıkalı bölge kırmadan açılmakta ve kullanıma firmamız tarafından sunulmaktadır. Tıkanıklık açma hizmeti için siz de firmamızı tercih ederek tıkalı gider borusu açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Firmalar

Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sunan firma seçimini yaparken uzman ve yeni nesil teknolojik imkanlardan yararlanan firma seçiminde bulunmaya özen göstermelisiniz. Hızlı ve kısa sürede robotlu ve termal kameralarla çözüm sunan firma seçimi ile yaşam alanlarınızda ki bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Teknoloji çağında yeni nesil cihazlarla bu hizmeti sunan firmamız, kanalizasyon tıkanıklığı ve diğer gider tıkanıklıklarında tespit ve sorunun giderilmesinde birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Kamera ve robotla kırmadan yapılan bu hizmetleri seçerken siz de güvenilir firma seçimini yaparken mutlaka firmamıza ulaşarak logar açma, Kanalizasyon tıkanıklığı diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmelisiniz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı ‘nda Uygun Fiyat Sunuyoruz

Tıkanan kanalizasyon ve gider borularını açarken tesisata zarar vermeden bu hizmetlerin sunulması gerekiyor. Kısa sürede gider tıkanıklığını profesyonel çözümler üreterek sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız foseptik kuyusu temizleme, kanalizasyon tıkanıklığı ve daha birçok konuda en iyi hizmeti sunmaktayız. Tüm bu hizmetleri en ekonomik fiyatlarla en etkili çözümü sunan robotlu cihazlarla sunmaktayız. Tıkalı kanal açma konusunda yeni nesil cihazlarla siz de hizmetlerimizden uygun fiyatlarda yararlanmak ve sorunlardan kurtulmak isterseniz, firmamıza 7/24 ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. beyhan taşkın dedi ki:

    iki rogar arası( yaklaşık 25 mt) kanal tıkalı, yeni kanalizasyon borusu döşemek istiyoruz 0541 293 9276

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Bizi Arayın