Firuzköy mahallesi ülker cad. Avcılar/İSTANBUL
trende

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklığı açan firmalar arasında en iyiler arasında olan İstanbul Tıkanıklık Açma, işinde uzman personelleri ve son teknoloji cihazlarıyla pimaş tıkanıklığı açan öncü bir firmadır.Gider Tıkanıklığı Açan Firmalar

Ülkemizde, hatta dünyada gider tıkanıklığı açan firmalar, sayıca artış göstermektedir. Bu firmaların bir kısmı kurumsal kimlikte hizmet verirken, bir kısmı ise şahsi olarak hizmet vermektedir. Tesisat alanındaki her konuda hizmet verdiği gibi tıkalı gider açan firma unvanına da sahip olan İstanbul Tıkanık Açma 1992 yılından bugüne yaptığımız her işi layıkıyla hizmet vermektedir.

Tıkalı gider açan firma; öncelikle yeterli sayıda, tecrübedeki personellere ve her türlü teknik malzemeye sahip olmalıdır. Size hizmet veren firmanın teknik donanım bakımından bir eksikliği varsa o firma gider tıkanıklığına en iyi nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilmez ve bu durum insanların mağduriyetine yol açar.

İTA hem gider açan firmalar arasında yer alır hem de Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar için daima robot cihazları eksiksiz bir şekilde kullanır. Tabi firmamız robot cihazları kullanmadan önce kameralı görüntüleme cihazları ile bir ön gözlem yapar. Firmamız tarafından kullanılan kameralı görüntüleme cihazları sayesinde önce tıkanıklığın sebebi sonra da tıkanan borunun yapısal sorunları tespit edilerek tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

Pimaş tıkanıklığı açan firmalar mutlaka kameralı görüntüleme cihazı bulundurmalı ve kullanmalıdır. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı sayesinde pimaş tıkanıklığının nedeni ve türü tespit edilir.

Pimaş tıkanıklığı açan firmaların büyük çoğunluğu kameralı görüntüleme cihazı kullanmadan tıkanıklık açma işlemini yapmaya çalışır. Kameralı görüntüleme cihazını kullanmamakta ki en büyük etken ise cihazın pahalı olması. Kameralı görüntüleme cihazına sahip olmayan firmalar, pimaş tıkanıklığına müdahale ederken robot cihazlar kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışmaktadır.Kameralı Görüntüleme :

   

  • Kameralı görüntüleme cihazı, pimaş tıkanıklığına neden olan cismi ucundaki aparat sayesinde tespit eder. Bu aparatların ise farklı özellik ve farklı görevleri vardır. Eğer tıkanıklık sebze-meyve gibi organik atıklar yüzünden oluşmuşsa, robot cihazın ucuna parçalama aparatı takılır. Parçalaması çok zor olan cisimlerin neden olduğu pimaş tıkanıklığında ise, çekip çıkarma görevini yapan aparat kullanılır. Hangi aparatın kullanılacağı ise, gider borusu içerisine gönderilen kameralı görüntüleme cihazı sayesinde anlaşılır.
  • Tıkanıklık açma işlemi gerçekleştikten sonra, pimaş borusu içindeki çatlaklar, delinme ve kırıklar kameralı görüntüleme cihazları sayesinde tespit edilir.
  • Kameralı görüntüleme cihazları sayesinde ana pimaş borusundaki olası çökme durumları da tespit edilir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Bizi Arayın